Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ - monumentálna dvojka na Štefánikovej - tehla - 109 m2

Interné ID: BV_P_Štefánikova
Ulica: Štefánikova
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
Iné:
263 000 €

Popis nehnuteľnosti

VHODNÉ TAK NA INVESTÍCIU, AKO AJ NA BÝVANIE ČI PODNIKANIE :-)
ODKAZ PRE TÝCH, KTORÍ CHCÚ PÔSOBIŤ NA LUKRATÍVNOM MIESTE;

Dávam Vám do pozornosti tento veľkorysý 2 izbák na vyvýšenom prízemi košickej Štefánikovej ulice o rozlohe 109 m2. TEHLA. V absolútne historickom centre.
Byt sa nachádza v meštianskom bytovom dome so starobylým nádychom. Kameninové schody, kovové zábradlia v pôvodnej zelenej farbe, okrúhle okná s mrežami......to všetko patrí do tohto dobového koloritu.
Bytový dom má vymenenú strechu a stupačky - elektrické vedenie a vodovodné potrubia. V čase odstúpenia strechy na podkrovné byty - podmienka pre kupujúcich v r. 2016.
Dispozícia:
po vstupe do bytu bezpečnostnými vchodovými dverami sa ocitnete v priestrannej chodbe, z ktorej sa po ľavej strane dostanete do rozľahlej obývačky prepojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou. Po ruke máte aj 2 kumbály, resp. technické miestnosti neďaleko kuchyne, kam môžete schovať chladničku a podobné potrebné príslušenstvo.
Obývačke dominuje majestátny krb s prieduchmi pokrytý vzácnym kameňom. Je nielen pekný, ale aj užitočný. Počas zimných večerov sa Vám vyčarí romantické chvíle, a zároveň vyhreje celý byt. Kúri sa tu vlastným plynovým kotlom (radiátory) umiestneným v kúpeľni. Tá sa nachádza oproti vchodovým dverám na konci chodby. Jej súčasťou je sprchový kút, toaleta a vaňa. Okná dodávajú tomuto priestoru šmrnc i drahocenné denné svetlo.
Spálňa je nepriechodná, jej súčasťou sú 2 veľké šatníky jeden z nich pochôdzny so svetlom.
Podlahu spálne pokrývajú pôvodné parkety, v ostatných miestnostiach tvorí podlahu vkusná dlažba.
Obe izby sú orientované na východnú svetovú stranu Štefánikovej ulice. Súčasťou bytu je aj pivnica v suteréne domu.
Rozsiahla rekonštrukcia tohto bytu bola realizovaná v r. 2006.
Medzi vychytávky patrí napríklad rozsiahly topánkovník vytesaný do hrubého múru - ušetrila sa plocha na chodbe - múdro využitý priestor.
Bohatá občianska vybavenosť je samozrejmosťou: Fresh na Mlynskej ulici, OC Urban s Lidlom, dm drogerie,.....reštaurácie, kaviarne, Štátne divadlo - veľká i malá scéna - všetko je tu na dosah.

Cena: 263.000,- Eur vrátane zariadenia, ktoré máte možnosť vidieť vo fotodokumentácii.

SUITABLE FOR INVESTMENT AS WELL AS FOR RESIDENCE OR BUSINESS :-)
LINK FOR THOSE WHO WANT TO OPERATE IN A LUCRATIVE PLACE;

I would like to draw your attention to this generous 2-bedroom apartment on the raised ground floor of Košice's Štefánikova Street with an area of ​​109 m2. BRICK. In an absolutely historic center.
The apartment is located in a burgher apartment building with an ancient touch. Earthenware stairs, metal railings in the original green color, round windows with bars ...... all of this belongs to this period color.
The apartment building has a replaced roof and footboards - electrical wiring and water pipes. At the time of the removal of the roof to attic apartments - a condition for buyers in 2016.
Layout:
after entering the apartment through a security entrance door, you will find yourself in a spacious hallway, from which you will get to the large living room connected to the kitchen and dining area on the left side. You also have 2 pantries, or technical rooms near the kitchen, where you can hide the refrigerator and similar necessary accessories.
The living room is dominated by a majestic fireplace with vents covered with precious stone. It is not only nice but also useful. During the winter evenings, you will be enchanted by romantic moments, and at the same time the whole apartment will be heated. It is heated by its own gas boiler (radiators) located in the bathroom. It is located opposite the front door at the end of the hall. It includes a shower, toilet and bathtub. The windows give this space a twist and precious daylight.
The bedroom is impassable, it includes 2 large wardrobes, one of them walk-in with light.
The floor of the bedroom is covered with the original parquet, in the other rooms the floor is made of tasteful tiles.
Both rooms are oriented to the eastern side of Štefánikova Street. The apartment also has a cellar in the basement of the house. Extensive reconstruction of this apartment was carried out in 2006.
Among the gadgets is, for example, an extensive shoebox carved into a rough wall - the area of the corridor was saved - wisely used space.
Rich civic amenities are a matter of course: Fresh on Mlynská Street, OC Urban with Lidl, dm drugstore, ..... restaurants, cafes, the State Theater - large and small stage - everything is within reach.

Price: 263.000,- Euros, including equipment that you can see in the photo documentation.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem všetky potrebné informácie.
Zodpovedný certifikovaný maklér: Mgr. Beáta VUKUSIC, +421 905 550 021; beavukusic@gmail.com.
Spoločnosť "bea vukusic, s.r.o." - na jednom mieste (Hlavná 18/1) nájdete:
- realitnú činnosť - predaj & prenájom nehnuteľností, zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších portáloch a sieťach
- finančné poradenstvo - radi Vás odborne prevedieme procesom financovania Vašej nehnuteľnosti - máme dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti
- zabezpečíme akékoľvek poistenie
- vinkulácie
- právne poradenstvo prostredníctvom advokátskej kancelárie - autorizované zmluvy.
Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti "bea vukusic, s.r.o.".

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
109 m2
Úžitková plocha:
109 m2
Typ poschodia:
zvýšené prízemie
Poschodie:
vyvýšené prízemie
Loggia:
nie
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
2
Balkón:
nie
Kúpeľňa:
vaňa a sprchovací kút
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
nie
Energetický certifikát:
nie
Klimatizácia:
nie
Káblová televízia:
áno
El. napätie:
230V
Parkovanie:
verejné
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Internet:
áno - wi-fi
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
17 m2

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Mgr. Beáta VUKUSIC

Mgr. Beáta VUKUSIC

CEO

  • Slovensky
  • Česky
  • Magyar
  • English
  • Pусский
  • rusr
  • sora

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti