NA PREDAJ - ADMINISTRATÍVNO - PREVÁDZKOVÁ BUDOVA & UBYTOVŇA

NA PREDAJ -  ADMINISTRATÍVNO - PREVÁDZKOVÁ BUDOVA & UBYTOVŇA

858.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Michalovce
Mesto: Michalovce
Ulica: Masarykova

Vlastníctvo: firemné
Druh: Obchodné priestory
Typ: predaj - exkluzívne


Možností na podnikanie od výmyslu sveta! Vám ponúka administratívno - prevádzková budova a ubytovňa v jednom!
3 podlažná budova bola postavená v r. 1973, masívnej rekonštrukcii podľahla v r. 1999, jedno krídlo budovy bolo zveľadené pre prevádzku fitness centra v r. 2011, neskôr boli realizované zásahy do jednotlivých prevádzok podľa potrieb nájomníkov, v neposlednom rade sa zručný majiteľ venoval zútulneniu a sfunkčneniu ubytovacej časti budovy, čím flexibilne zareagoval na potreby trhu - poskytuje ubytovanie pre pracovníkov z blízkej Ukrajiny i našincov.
Pokiaľ ide o výnosovosť budovy - jedná sa tu o know how majiteľa, prezradíme Vám ho až počas osobnej obhliadky.
Takže, ak máte chuť čokoľvek vyrábať, predávať, realizovať sa tu môžete skutočne všelijako.
Samotná budova, pozemky, spevnené plochy i oplotenie (viď fotodokumentáciu) sa nachádzajú na nároží ulíc Masarykovej a Cyrila a Metoda v Michalovciach.
Samostatne stojaci objekt disponuje 3 nadzemnými podlažiami so zastavanou plochou 40 x 15 metrov, súčasťou prízemnej časti budovy je aj kotolňa (10x10m), ktorá je prepojená s budovou.
Stavba = betónové základové pásy; nosná konštrukcia=železobetónový skelet+pálené tehly.
Kúrenie je vlastné - ústredné teplovodné, radiátory sú nové v celom objekte, plochá strecha, plastové eurookná s izolačným trojsklom.
Interiér je vybavený bielou mramorovou dlažbou, ktorú striedajú keramické dlažby a obklady.
Pokiaľ ide o technické parametre budovy, najviac sa o nich dozviete od majiteľa, ktorý budovu nielen vlastní, ale aktívne sa podieľa na jej zveľaďovaní od chvíle, kedy budovu nadobudol - a stará sa o ňu naozaj príkladne už vyše 20 rokov. To je aj dôvod, prečo je budova vo veľmi dobrej kondícii, nehovoriac o dômyselnej predpríprave technických vymožeností v každom smere.
Jednoducho je lepšie RAZ VIDIEŤ ako čokoľvek si o tom prečítať, preto neváhajte a dohodnite si so mnou osobnú obhliadku tejto viacúčelovej nehnuteľnosti.

CENA: 858.000 Eur

Business opportunities from the invention of the world! It offers you an administrative - operational building and a hostel in one!

The 3-storey building was built in 1973, underwent a massive reconstruction in 1999, one wing of the building was enlarged for the operation of the fitness center in 2011, later interventions were carried out in individual operations according to the needs of tenants, last but not least, the skilled owner devoted himself to the comfort and function of the accommodation part of the building, thus responding flexibly to market needs - providing accommodation for workers from nearby Ukraine and locals.
As for the profitability of the building - this is the know-how of the owner, we will reveal it to you only during a personal inspection.
So if you want to produce, sell, you can realize anything here in any way.
The building itself, land, paved areas and fencing (see photo documentation) are located on the corner of Masarykova and Cyril and Methodius streets in Michalovce.
The detached building has 3 floors with a built-up area of ​​40 x 15 meters, the ground floor of the building is surrounded by a boiler room (10x10m), which is connected to the building.
Construction = concrete foundation strips; load-bearing structure = reinforced concrete skeleton + fired bricks.
Heating is own - central hot water, radiators are new throughout the building, flat roof, plastic windows with insulating triple glazing.
The interior is equipped with white marble tiles, which are alternated by ceramic tiles and tiling.
As for the technical parameters of the building, you can find out the most about it from the owner, who not only owns the building, but has been actively involved in its improvement since he acquired the building - and has been taking care of it for over 20 years. This is also the reason why the building is in very good condition, not to mention the ingenious pre-preparation of technical conveniences in every way.
It's just better to SEE it better than anything to read about it, so don't hesitate and arrange a personal inspection of this multi-purpose property with me.

PRICE: 858.000 Euro

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať, rada Vám poskytnem všetky potrebné informácie.
Zodpovedný maklér: Mgr. Beáta VUKUSIC, +421 905 55 00 21; beavukusic@gmail.com

Spoločnosť "bea vukusic, s.r.o." - na jednom mieste (Hlavná 18/1) nájdete:
- realitnú činnosť - predaj & prenájom nehnuteľností, zviditeľnenie Vašej nehnuteľnosti na najsledovanejších portáloch a sieťach
- finančné poradenstvo - radi Vás odborne prevedieme procesom financovania Vašej nehnuteľnosti - máme dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti
- zabezpečíme akékoľvek poistenie
- vinkulácie
- právne poradenstvo prostredníctvom advokátskej kancelárie - autorizované zmluvy.

Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti bea vukusic, s.r.o.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Celková rozloha2422 m²
Úžitková plocha1843 m²
Vlastníctvofiremné
Stavčiastočne prerobený
Statusaktívne
Odvoz odpaduáno
El. napätie230/400V
Plynáno
Internetoptika
Kúpeľňaáno
Vykurovanieáno
Terasaáno
Pivnicanie
Garážnie
Parkovanievlastné vyhradené
Postavené ztehla
Zariadeniezariadený
Zateplený objektnie
Klimatizáciaáno
Káblová televíziaáno
Energetický certifikátnie
Predzáhradkaáno
Bezbariérový prístup áno
Oknáplastové
Ďalšie fotografie nehnuteľnosti

Mgr. Beáta VUKUSIC

Mgr. Beáta VUKUSIC

hovorím po slovenskyЯ говорить русскийbeszélek magyarulI speak englishmluvim česky

Telefón: +421905550021
beavukusic@beavukusic.sk
realitné ponuky makléra

Kontaktujte nás na
0919 088 258

bea vukusic, s.r.o. je členom:

realitna unia